Proksis Otomasyon ve İletişim Sistemleri

Hakkımızda

Proksis bir endüstriyel otomasyon firmasıdır. Endüstriyel otomasyon projelerinin Türkiye’de yeni yeni geliştirildiği 90’lı yılların başlarından itibaren, birçok proje hazırlamış ve kurulumunu yapmış, deneyimli ve uzman mühendislerden oluşan bir ekip tarafından kurulmuştur.

DENEYİMLİ   YENİLİKÇİ   UZMAN

    90’lı yıllarda beton santrali, asfalt ve kırma eleme tesisi otomasyonu ile başlayan uygulama alanlarını, toplam kalite yönetimi için istatiksel süreç kontrolü, üretim planlama, üretim yönetim sistemleri gibi tüm fabrika içi bilgi sistemleri ile entegre çalışan, müşterinin kalite, verimlilik ve kârlılığını arttıran endüstriyel otomasyon çözümleriyle sürekli olarak genişletmiştir.

  Proksis’in uzman teknik ekibi, projenin her aşamasında müşterisi ile işbirliği içinde çalışır; ilk elden bilgi alarak kullanıcıların gözünden gerçek gereksinmeleri oluşturmayı amaç edinir. Tüm dünyada kabul gören ve yaygın olarak kullanılan donanımları tercih etmesi, geliştirdiği kullanıcı dostu ara yüz yazılımları, hızlı ve kaliteli servis hizmeti, uzman ve seviyeli yaklaşımı nedeniyle profesyonel firmaların tercihi olmayı sürdürmektedir. Firma merkezi İzmir’de olup yurt içinde ve yurt dışında bayileri bulunmaktadır.